רואה חשבון בראשון לציון

גלול מטה

רואה חשבון בראשון לציון

כיצד רואה חשבון מקצועי יכול לעזור לעסק שלך?

 

בתחילת הדרך, כל עסק עומד בפני מצב, בו יש תקציב מוגבל ועל בעל העסק לבחור כיצד לחלק את הכסף, באיזה תחומים כדאי להשקיע יותר ובאיזה פחות. במאמר זה נסביר כיצד רואה חשבון מקצועי יכול לעזור לכם להביא את העסק להצלחה.

 

עוסק פטור ומורשה

 

אז יש לכם רעיון מעניין שיכול להצליח וכעת אתם עומדים בפני דילמה, האם כדאי לפתוח עסק פטור, מורשה או אולי בכלל חברה בע"מ? בגלל שמדובר באחת הבעיות השכיחות ביתר בקרב בעלי עסקים מתחילים, ניתן למצוא על כך המון מידע באינטרנט ואין ספור מאמרים, אך כל הכתבות בנושא מספקות מידע שסותר את עצמו מכתבה לכתבה משום שלכל אחד יש דעה וריאה משלו על הנושא. במקרה זה, ניתן לפנות לרואה חשבון בראשון לציון (אם אתם גרים בראשון לציון) ולהתייעץ איתו.

 

חשוב להבין כי כל עסק הוא מיוחד במינו ולא ניתן להבין מכתבות כלליות איזה סוג תיק כדאי לכם לפתוח - בעל מקצוע עם ניסיון, יודע לחשב כמה צעדים קדימה ולהמליץ על האופציה העדיפה ביותר עבורכם.

 

לדוגמה, כרגע אתם רוצים לספק שירותי עיצוב לוגואים והצפי לרווח בשלושה חודשים הקרובים הינו כ7 אלף ש"ח בחודש. עם זאת, בחצי השנה הקרובה אתם מצפים למשכורות גבוהות יותר, מה שיוצר רווח כולל של יותר מתשעים אלף ש"ח בחודש. במקרה זה, רואה חשבון בראשון לציון ימליץ לכם לפתוח תיק עוסק מורשה ולא להגיע למצב, בו תעברו את ה"מכסה" של עוסק פטור.

בנוסף להמלצות ודעה מקצועית, רואה חשבון בראשון לציון יכול לעזור לכם עם פתיחת תיק עצמאי ברשויות. על מנת להפוך לעצמאים, עליכם לגשת למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי ולהודיע להם על סוג העסק שאתם פותחים.

 

על מנת לא לבזבז זמן יקר ולהשקיע את כל האנרגיה בעסק החדש, מומלץ להיעזר בשירות של רואה חשבון מקצועי ולאפשר לו לעשות את כל העבודה בשבילכם. במקרה זה, לא תצטרכו להגיע בעצמכם באופן פיזי אל כל המשרדים בנפרד, לבקש מביטוח לאומי להנפיק לכם ספח לתשלום, למלא טפסים במס הכנסה ועוד, את כל אלו יעשה בשבילכם איש מקצוע עם ניסיון ואתם תוכלו בזמן הזה כבר להתחיל לקדם את העסק החדש מבלי לדאוג לכך שמלאתם מסמך כלשהו בצורה שגויה או שהגשתם את הטפסים הלא נכונים.

 

לסיכום - רואה חשבון בראשון לציון יכול לעזור בהקמה וניהול העסק, מה שיחסוך לכם אלפי שעות של עבודה וטעויות.

לחצו כאן לפרטים אודות משרד רואה חשבון

לתיאום פגישה, חייגו 03-9170175